◆ Noxilo

Ahrefs

Zestaw narzędzi SEO znany z danych o backlinkach i analizy słów kluczowych, dla profesjonalistów i agencji, z darmowym poziomem ograniczonych narzędzi.

Recenzja z , zespół Noxilo

Oferta 2026 · Aktywna teraz

Rozliczenie roczne: około 2 miesiące gratis w porównaniu z miesięcznym

Kod rabatowy nie jest potrzebny: rabat naliczany jest po wejściu przez link do oferty.

Otrzymaj e-mail, gdy wystartuje kolejna oferta Ahrefs Jeden e-mail na ofertę. Bez spamu, wypisanie jednym kliknięciem.

Jak uzyskać zniżkę Ahrefs

  1. Otwórzcie ahrefs.com/pricing
  2. Przełączcie na rozliczenie roczne
  3. Wybierzcie plan i zapłaćcie

Drobny druk: Brak sezonowych zniżek i kodów rabatowych.

Czym jest Ahrefs?

Ahrefs to profesjonalny zestaw narzędzi SEO i warto go kupić, jeśli analiza backlinków to codzienna praca. Jeśli pozycje sprawdza się raz w miesiącu na hobbystycznej stronie, to znacznie więcej, niż trzeba.

Co właściwie robi Ahrefs

Łączy duży indeks backlinków z analizą słów kluczowych, audytami stron i śledzeniem pozycji. Osoby budujące linki i agencje płacą najpierw za dane o linkach, a resztę traktują jako dodatek. Otwarta przez nas strona cennika wymienia też produkt Brand Radar AI od $199 miesięcznie.

Czy jest opcja darmowa?

Tak: Ahrefs Free oraz zestaw darmowych narzędzi, takich jak sprawdzanie widoczności w AI, narzędzia do pisania z AI i rozszerzenie do przeglądarki. Dają próbkę i kilka przydatnych sprawdzeń, ale nie pełne raporty. Nie zastąpią planu płatnego, jeśli pracuje się nad linkami.

Ceny i kompromis przy płatności rocznej

Na otwartej przez nas stronie ceny miesięczne wynosiły: Starter $29, Lite $129, Standard $249, Advanced $449 i Enterprise $1,499 z zobowiązaniem rocznym. Strona podaje, że płatność roczna oszczędza do 17%, czyli mniej więcej dwa miesiące gratis. Lite ma ciasne limity użycia, więc przed zobowiązaniem na rok warto je przeczytać, bo opłacanie roku za zły poziom to główny błąd kupujących.

Black Friday: lepiej zakładać brak

Nie znaleźliśmy zweryfikowanej promocji Black Friday Ahrefs w latach 2022-2025 ani oficjalnego kodu rabatowego. Stały rabat roczny jest tym rabatem. Jeśli na stronie z kodami widać kod, należy traktować go jako niezweryfikowany.

Kto powinien to pominąć

Blogerzy z jedną stroną, małe lokalne firmy i zespoły, które potrzebują tylko podstawowych pomysłów na słowa kluczowe. Mangools lub Ubersuggest kosztują znacznie mniej, a Google Search Console jest darmowa dla danych o pozycjach.

Zasada decyzji

Jeśli prowadzi się link building lub SEO dla klientów, warto kupić najniższy plan mieszczący się w limitach projektu, płacić miesięcznie przez pierwszy miesiąc lub dwa, a potem przejść na roczny. Jeśli nie żyje się raportami o backlinkach, lepiej wybrać tańsze narzędzie.

Najważniejsze funkcje

  • Duży indeks backlinków
  • Analiza słów kluczowych z oceną trudności
  • Robot do audytu strony
  • Śledzenie pozycji
  • Plan Starter za $29 miesięcznie
  • Darmowe narzędzia i plan darmowy
  • Rozliczenie roczne oszczędza do 17%
  • Dodatek Brand Radar AI

Zalety i wady

👍 Zalety

  • Dane o backlinkach to jego główna siła
  • Tani plan wejściowy Starter
  • Darmowe narzędzia do testowania sprawdzeń
  • Rabat roczny jest podany wprost

👎 Wady

  • Plan Lite ma ciasne limity użycia
  • Drogi dla okazjonalnych użytkowników
  • Brak regularnych rabatów sezonowych

Zastosowania

  • Research do pozyskiwania linków
  • Analiza luk w backlinkach konkurencji
  • Raportowanie dla klientów agencji
  • Analiza słów kluczowych pod nowe treści

Cennik Ahrefs

Według stanu na październik 2026 strona cennika Ahrefs podawała te ceny w dolarach amerykańskich miesięcznie przy rozliczeniu miesięcznym. Rozliczenie roczne oszczędza do 17%.

PlanCena miesięczna
Starter$29
Lite$129
Standard$249
Advanced$449
Enterprise$1,499 (zobowiązanie roczne)

Historia cen Ahrefs

PlanCenaWidzianoZmiana
Advanced (monthly) $449 / miesiąc paź 2026 –
Lite (monthly) $129 / miesiąc paź 2026 –
Standard (monthly) $249 / miesiąc paź 2026 –
Starter (monthly) $29 / miesiąc paź 2026 –

Najczęściej zadawane pytania

Czy Ahrefs ma ofertę Oferta w 2026?

Tak. Rozliczenie roczne: około 2 miesiące gratis w porównaniu z miesięcznym. Aktywna teraz.

Czy jest kod rabatowy lub promocyjny do Ahrefs?

Kod nie jest teraz potrzebny. Rabat naliczany jest automatycznie po otwarciu linku do oferty i wybraniu planu z rabatem.

Czy Ahrefs ma plan darmowy?

Jest Ahrefs Free i zestaw darmowych narzędzi SEO, wszystkie z ograniczonymi wynikami.

Ahrefs czy Semrush?

Ahrefs jest ceniony za dane o backlinkach; Semrush jest szerszy w procesach marketingowych.

Czy Ahrefs organizuje wyprzedaż Black Friday?

Nie znaleźliśmy zweryfikowanej. Rabat za rozliczenie roczne to pewna oszczędność.

Czy Lite wystarczy dla jednej strony?

Możliwe, ale limity są ciasne. Najpierw warto sprawdzić je na stronie cennika.

Jak badaliśmy Ahrefs

Sprawdziliśmy stronę internetową Ahrefs, jej cennik i poniższe źródła (28 października 2026). Ceny często się zmieniają: ostateczna jest zawsze cena w kasie dostawcy. Oferty sprawdzamy ponownie w miarę zbliżania się Black Friday.